Junior PPC munkatárs állásajánlat

Általános információk:

  • Munkakör neve: Junior PPC munkatárs
  • Kapcsolódó tudás: PPC hirdetési csatornák ismerete (Google Ads, Facebook, LinkedIn…)
  • Teljesidős / részidős: Teljes munkaidő
  • Folyamatos / időszakos: folyamatos együttműködés
  • Munkavégzés helye: Budapest.
  • Munkaidő: 9 -17:30 a kiírás általában

Milyen feladatokat látsz majd el a munkád során:

  • PPC specialista mindennapi munkáját támogatod, ezáltal teljes betekintést kaphatsz a Pay per Click tevékenységek rejtelmeibe
  • Napi/heti/havi rutinokat végzel, amikkel segítesz javítani a már meglévő ügyfelek hirdetési fiókjainak teljesítményét
  • Hirdetések kreatív munkájával kiélheted az írói vénából kikívánkozó irodalmárt
  • Kulcsszó- és témakutatást végzel, kampánystruktúrát építesz fel

Milyennek képzelünk:

Tudás és képesség, hogy:

  • Tudj kommunikálni egy ügyféllel
  • Érts meg és precízen vezess komplex folyamatokat
  • Ne ijedj meg olyan kifejezésektől, hogy CPC, CTR, Konverzió, Impression share.
  • Kreatív és jókedvű

Végzettségeid és tapasztalatod:

  1. Digitális környezetben szerzett tapasztalat
  2. Google Ads vizsgákbból a Fundamentals
  3. Angol nyelv ismerete
  4. Német nyelv ismerete előny
  5. Online Marketing irányú tanfolyam előny

Mit kínálunk:

  1. Fiatalos csapatot, jó hangulatot
  2. PPC és Online Marketing világában fejlődési lehetőséget
  3. Korrekt kompenzációt
  4. Jó hangulatú csapatot és érdekes kihívásokat

Jelentkezni tudsz:

  • Email cím: elod.czako@marketingastro.com
  • Mit küldj nekünk: pár sorban mutasd be magad és mellékelj egy CV-t a leveledhez, a levél elején jelezd, hogy milyen pozícióra jelentkezel
  • Jelentkezés után: az interjú előtt próbafeladatot kérünk a jelentkezőktől

Nagyon várjuk, hogy megismerjünk és a csapatunkban üdvözölhessünk! 😀