Junior Tartalom Marketing és SEO munkatárs állásajánlat

Általános információk:

  • Munkakör neve: junior tartalom marketinges
  • Kapcsolódó tudás: keresőoptimalizálás, közösségi terek ismerete
  • Teljesidős / részidős: teljes idős állás
  • Folyamatos / időszakos: folyamatos együttműködés
  • Munkavégzés helye: Budapest
  • Munkaidő: 9 -17:30

Milyen feladatokat látsz majd el a munkád során:

  • lebonyolítod a tartalomelőállítás teljes folyamatát, ellenőrzöd, hogy a tartalmak és a cikkek SEO szempontoknak megfelelően jelenjenek meg és publikálod őket
  • content specialista mindennapi munkáját támogatod, ezáltal teljes betekintést kapsz a keresőoptimalizálás hétköznapi rejtelmeibe
  • kulcsszókutatást, témakutatást végzel és betekintesz a linképítés izgalmas világába, valamint megismerheted a technikai SEO elemeit
  • megismered a különféle social media felületeket, feltérképezed őket, zárt közösségekben hozzászólásokat írsz és tatalom terjesztést végzel

Milyennek képzelünk:

Tudás és képesség, hogy:

  • Eligazodj egy teljesen digitális környezetben
  • Megérts és precízen vezess komplex folyamatokat
  • Legyen érzéked frappáns rövid szövegek/posztok megírásához
  • Értsd mitől vonzó és megkapó egy szöveg

Végzettségeid és tapasztalatod:

  • Digitális környezetben szerzett tapasztalat
  • Írtál már posztokat, rövid marketing szövegeket
  • Angol nyelv ismerete
  • Német nyelv ismerete előny

Mit kínálunk:

  • Értékes tudást keresőoptimalizálás és tartalom marketing terén
  • Megfelelő teljesítmény mellett rugalmas időbeosztást
  • Korrekt kompenzációt
  • Jó hangulatú csapatot és érdekes kihívásokat

Jelentkezni tudsz:

  • Email cím: elod.czako@marketingastro.com
  • Mit küldj nekünk: pár sorban mutasd be magad és mellékelj egy CV-t a leveledhez, a levél elején jelezd, hogy milyen pozícióra jelentkezel

Jelentkezés után: 2019. 04. 09-én zárul a jelentkezési idő, az interjú előtt próbafeladatot kérünk a jelentkezőktől

Nagyon várjuk, hogy megismerjünk és a csapatunkban üdvözölhessünk! 😀