Social Media Manager állásajánlat

Ez itt egy Facebook-poszt, amit elolvashatnál, ha lenne esetleg egy kis kedved hozzá #randomhashtag

Szerintünk a fentebbi szöveg is példázza, miért van szükségünk egy social media managerre, aki kreativitásával legalább százszor nagyobbat üt a Facebook/Instagram/YouTube plafonjába, mint amit mi nélküle valaha is odasihi-suhintanánk.

Általános információk:

  • Munkakör neve: social media manager
  • Kapcsolódó tudás: keresőoptimalizálás, tartalommarketing, community management
  • Teljesidős / részidős: teljesidős állás
  • Folyamatos / időszakos: folyamatos együttműködés
  • Munkavégzés helye: Budapest
  • Szakmai tapasztalat: min. 1 év
  • Munkaidő: 9 -17:30

Milyen feladatokat látsz majd el a munkád során:

  • ügyfeleink social media felületeinek és közösségének menedzsmentje
  • kisebb account feladatok
  • kampányok heti és havi megtervezése
  • találkozni, telefonálni az ügyfelekkel
  • képszerkesztés (Photoshop-tudás előny, de nem kötelező)

Milyennek képzelünk:

  • A közösségi térben élsz és több közösségben is aktív vagy
  • Nem ijedsz meg ha egy ügyféllel kell beszélgess
  • Szeretsz posztokat írni és egy közösségben részt venni
  • Ismered azokat a kifejezéseket, hogy reach, click through, impression

Amit kínálunk:

  • barnaöves fizetés
  • beleláthatsz a SEO- és tartalommarketing folyamatokba
  • hasonlóan rugalmas munkaidő, mint a harcművészek ízületei

A jelentkezésről:

  • Jelentkezz emailben ezen a címen: reka.borda@marketingastro.com
  • Mit küldj nekünk: pár sorban mutasd be magad és mellékelj egy CV-t a leveledhez, a levél elején jelezd, hogy milyen pozícióra jelentkezel

Jelentkezés után: 2019.03.28-án zárul a jelentkezési idő, az interjú előtt próbafeladatot kérünk a jelentkezőktől

Nagyon várjuk, hogy megismerjünk és a csapatunkban üdvözölhessünk! 😀