Social Media Manager munkatárs állásajánlat

Infok:

  • Munkakör neve: social media manager
  • Kapcsolódó tudás: Facebook, Instagram ismeret; poszt és szövegírás, közösségi kommunikáció
  • Teljesidős / részidős: teljes idős állás
  • Folyamatos / időszakos: hosszú távú együttműködés
  • Munkavégzés helye: Budapest
  • Munkaidő: 9 -17:30

Feladataid:

  • Facebook, Instagram közösségek életében veszel részt, kommunikálsz a felhasználókkal és serkented a közösségi élményt a követők számára
  • Képben vagy a közösségi marketing elemeivel
  • Vezeted a belső feladat kezelő rendszerben a munkád
  • Tone of voice kialakításában veszel részt
  • Akár önállóan is kommunikálsz az ügyfelekkel

Dolgozz velünk:

  • Van tapasztalatod a Social media területén 3+ év
  • Jó érzékkel írsz posztokat, trendi és komolyabb témákban is
  • Határozottan moderálsz, irányítasz egy közösséget az online térben
  • Meg tudsz szervezni egy online játékot
  • Szenvedélyesen szeretsz tanulni és kész vagy időt tölteni azzal, hogy fejleszd a marketing tudásod.
  • Magabiztos az angolod. Amennyiben nem, nyitott és képes vagy ezt hamar megszerezni

Élet velünk:

  • Értékes tudást, állandó tanulási lehetőséget, sokrétű oktatóanyag adatbázist kapsz
  • Inspiráció a szakmai jobbá válásra
  • Változatosságot szakmai helyzetekben
  • Fiatal, szakmájuk iránt szenvedélyes és pozitív emberekből álló csapatot

  • Email cím: zoltan.gajdo@marketingastro.com
  • Pár sorban mutasd be magad és mellékelj egy CV-t, a levél elején jelezd, hogy milyen pozícióra jelentkezel

Várjuk, hogy megismerjünk és a csapatunkban üdvözölhessünk! 😀